Szerződést hosszabbított a DVTK és több poszton is bevethető játékosa, Gera Dániel – tájékoztatta szerkesztőségünket a diósgyőri klub.
A DVTK hazai pályán győzött az FTC ellen az OTP Bank Liga 32. fordulójában.
A magyar bajnok diósgyőri kosaras lányokat is ünnepli Miskolc a város napján.
Forrás
dvtk.eu / minap.hu
2024. május 07. kedd 23:22
A magyar bajnoki döntő párharcának harmadik mérkőzésén a 2-0-ra vezető DVTK HUN-Therm a SERCO UNI Győr gárdáját fogadta a DVTK Arénában. Végig óriási küzdelem folyt a pályán, az első félidő végén néhány ponttal vezettünk, de a harmadik negyedben fokozatosan zárkózott fel ellenfelünk, és egyre izgalmasabbá vált az összecsapás. Az utolsó negyedre aztán minden erejét mozgósította csapatunk és megérdemelt győzelmet (66-56) aratva, összesítésben 3-0-ás összesítéssel történelme során először magyar bajnoki címet szerzett a DVTK HUN-Therm.
Forrás
2024. május 07. kedd 11:06
18 órától hazai pályán bizonyíthatnak a mieink a Győr ellen.
Forrás
DVTK
2024. május 01. szerda 20:40
Hősies küzdelem után 75-62-re verte hazai pályán a DVTK Hun-Therm a Serco Uni Győrt a döntő első mérkőzésén.
Forrás
2024. április 30. kedd 15:48
Szerződést hosszabbított a DVTK és saját nevelésű fiatal kapusa, Bánhegyi Bogdán.
Forrás
2024. április 30. kedd 12:03
A rendőrség a gépjárművel utazó szurkolók felvezetését és kísérését tervezi.
Forrás
2024. április 27. szombat 20:56
A DVTK hazai pályán döntetlent játszott a KTE ellen az OTP Bank Liga 30. fordulójában. Az első félidőben a vendégek kezdtek kicsit jobban, ám után a Diósgyőr átvette a kezdeményezést, és egyre inkább a 16-oson belülre szorította az ellenfelét, azonban nem tudta feltörni a jól tömörülő védelmet. A szünet után is hasonló mederben folyt a játék, a vendégek kontrákkal próbálkoztak (de az időhúzás sem hiányzott az eszköztárukból), a DVTK pedig a szélről próbálta bontani a védelmet. Közvetlenül a lefújás előtt még az újonc Ferencsik Bálint lábában volt a győztes gól, de lövését blokkolták a védők.