2018. május 24. Eszter, Eliza
Miskolc
12°C / 23°C
Miskolci versenytáncos sikerek: világbajnoki középdöntőben a Süttő-Tombácz páros!
Kujan István
|
2018. május 16. 09:19
|
frissítve: 2018. május 17. 15:34
A kínai Shijiazhuang városa adott otthont a Profi Latin Világbajnokságnak. Magyarországot a miskolci Süttő Roland és Tombácz Anikó képviselte. Versenyzőik és utánpótlás csoportjaik is remekül teljesítettek az elmúlt időszakban.

sutto_tombacz_kina_1805_2.jpg

A 35 párost felvonultató mezőnyben Roland és Anikó bejutott a középdöntőbe és a 12. helyet szerezte meg. A miskolci duó ezzel immár a második világbajnoki középdöntős helyezését tudhatja magáénak.

sutto_tombacz_kina_1805_1.jpg

A páros továbbra is köszön minden segítséget edzőinek, tanárainak, valamint a támogatást a Paouldanceshoes-nak, a Sensesdancewear-nek, az M1fitness Miskolcnak és a Biotechusashop Miskolc Plaza beli üzletének.

Nem
Süttő Roland és Tombácz Anikó jive-ja a vb-ről

Versenyzőik és utánpótlás csoportjaik is remekül teljesítettek az elmúlt időszakban.

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_7.jpg

Eredmények a teljesség igénye nélkül:

U21 Latin Magyar Bajnokság (13), Debrecen:

Bátor Tamás-Hercsik Zsuzsanna (Revital-Valcer vegyespáros): 1. hely
Somoskői László-Pós Polett: 6. hely
Kakuk Milán-Szabó Tamara: 8. hely
Flekács László-Rákosi Zsófia: 11.hely

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_4.jpg

Buda Open:
Rising star latin (21)

Bátor Tamás-Hercsik Zsuzsanna: 3. hely
Antal Gergő-Fügedi Laura: 7. hely
Kakuk Milán-Szabó Tamara: 12. hely

WDSF Youth Open latin (39):

Somoskői László-Pós Polett: 19. hely

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_3.jpg

Felnőtt-ifjúsági Latin Ranglista és Klubközi Verseny, Székesfehérvár:

Latin Ranglista (34)

Bátor Tamás Hercsik Zsuzsanna: 3. hely 
Antal Gergő-Fügedi Laura: 12. hely
Somoskő László-Pós Polett: 13. hely
Kakuk Milán-Szabó Tamara: 18. hely

Klubközi verseny:

Havas Márk-Karsza Panna junior II D standard: 1. hely, junior II C latin 2. hely

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_5.jpg

KNER Kupa-Klubközi táncverseny, Mezőtúr:

Ifjúsági B latin
Sárkány Egon- Tóth Bernadett: 3. hely
Flekács László-Rákosi Zsófia: 4. hely
Maczkó Márk-Csorba Viktória: 5. hely

Felnőtt B latin
Flekács László-Rákosi Zsófia (korosztályi átjárhatóság): 6. hely

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_1.jpg

Tavaszváró Klubközi Verseny, Nyíregyháza:

Havas Mark-Karsza Panna junior II D standard: 2. hely, junior II C latin: 2. hely
Apró Marcell-Farkas Gréta jun II D latin: 3. hely
Flekács László-Rákosi Zsófia felnőtt B latin (korosztályi átjárhatósággal): 4. hely

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_6.jpg

 

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_8.jpg

Napfény Táncfesztivál (művészeti iskolás verseny), Szeged:

Premier AMI junior II utánpótló csoport: arany minősítés (ebben a félévben a harmadik győzelem).

sutto_tombacz_tancosok_versenyek_2.jpg

Nem

Videótár

ProgramPont 2018.05.23.
03:13
2018. május 23.
Filmzenék világa
01:58
2018. május 23.
Pünkösdi királyság lett a várban
01:13
2018. május 23.
Hamburger palacsintából és a szőlővirágzás ünnepe
01:13
2018. május 23.