2018. május 26. Fülöp, Evelin
Miskolc
12°C / 24°C

Sport

Fernando után újabb egykori spanyol kedvenc kapott visszavonulását követően testhez álló feladatot, Francisco „Paco” Gallardo a Sevilla FC legfelsőbb szakmai vezetésének tagja lett.
Két nap alatt – idén először – öt táv vár azokra a sportemberekre, akik ott lesznek Aggteleken és környékén a VII. Nomád Baradla Underground Trail elnevezésű terepfutó versenyen, melyre május 30-án, szerdáig lehet kedvezményesen előnevezni.
A 6. MVSI-kupa úszóverseny május 26-27-én kínál megméretési lehetőséget a hazánk minden részéből Miskolcra látogató sportolóknak. A Kemény Dénes Városi Sportuszodában 28 egyesület 400-nál több úszója 32 versenyszámban bizonyíthatja felkészültségét.
Véget ért a háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka és edző-férje, Shane Tusup munkakapcsolata.
Szerda délután a győzelemig harcolt a DVTK női labdarúgó csapata, Győrben.
A Győri Audi ETO KC megvédte címét a női kézilabda NB I-ben, miután a Ferencváros csapatával azonos pontszámmal, de eggyel jobb gólkülönbséggel (plusz 292-291) zárta a szerdán véget ért idényt.
Kiss Dániel, a DVTK Jegesmedvék legújabb igazolása az Újpest TE együttesétől érkezett hozzánk.
A spanyol Unai Emery veszi át Arsene Wenger helyét az angol futballklub vezetőedzői posztján.
Az elmúlt hétvégén Győrben rendezték meg az atléták idei összetett országos bajnokságát.
A bajnokság utolsó előtti szakaszában a Pécs kettős győzelemmel jutott tovább és küzdhet az 5. helyért. A MEAFC pedig a Nagykőrös csapatával mérkőzik a 7. pozíció megszerzéséért.